Dijital baskı, dijital tabanlı görüntüleri doğrudan çeşitli ortam alt tabakalarına yazdırma işlemidir. Dijital ortamda hazırlanmış veya hazır bulunan bütün görsel veya metinlerin çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğine dijital baskı denir. Dijital baskı, materyaller üzerine baskı yapmanızı sağlayan birçok farklı yöntemden sadece biridir. Genellikle küçük çaplı baskı işlerinde kullanılsa da dijital baskı, ofset baskı ile kıyaslandığında daha  maliyetli, ancak daha hızlı ve hızlı çözümlenebilen bir baskı çeşididir. Dijital baskı ve diğer baskı teknikleri arasında birçok fark bulunmaktadır.

Dijital Baskı Ne İşe Yarar?

 

Dijital baskı pek çok açıdan avantajlı olsa da dezavantajlarını’da unutmamak gerekir. Dijital baskının avantajlı olduğu yerler ise şöyledi; baskı sayısı, tasarımın esnekliği, beklenen baskı kalitesi ve daha birçok etkene göre değişiklik gösterir. Bir genelleme yapmak gerekirse;

Eğer;

  • baskı yapılacak materyalin adet sayısı az ise,
  • çalışmalarınızda zaman sıkıntısı yaşıyorsanız ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşmak istiyorsanız,
  • kalite kavramı sizin için zaman ile ölçüyor ise,
  • baskı hızı maliyetten daha önemli ise,

Dijital baskı tam size göre bir baskı türüdür. Bu koşulların aksini düşünüyor iseniz, tercihinizi ofset baskıdan yana kullanmalısınız.

Nesil Ajans’da ofset veya dijital baskı tercihi ürün ve adet göz önünde bulundurularak size en uygun şekilde yapılır. Ancak kalite ve maliyet göz önünde bulundurulduğunda, müşterilere hem kaliteli hem de daha uygun fiyatlarda baskı ürünlerini sunmak için genellikle ofset baskı tercih edilir. Nesil Ajans olarak Türkiye’nin her noktasına ürünlerimizi ulaştırdığımız için, tek seferde yapılan baskı adetleri de oldukça fazladır. Bu da ürünlerinizin  kalitesinin yükselmesine, hem de en uygun fiyatların Nesil Ajans tarafından verilebilmesini sağlar.

Tabela Fiyatları Nedir?

Nesil Ajans kendisini her zaman yenileyerek, sunmuş olduğu dijital baskı hizmetinde en kaliteli şekilde sonuca ulaşmak için gerekli tüm imkanlarını kullanıyor. Yapmakta olduğumuz her işte sizlere özel fiyatlar sunulmaktadır.

 

BURAYA TIKLAYARAK SİZE ÖZEL FİYATLARIMIZI ÖĞRENEBİLİRSİNİZ!

 

kutu harf, nesil kutu harf, nesil ajans, nesil ajans mersin,kutu harf mersin, tabela, mersin tabela, mersin kutu harf, mersin dijital baskı, mersin ofset baskı