Matbaa, görsel, şekil ya da yazıların genellikle kâğıt, kumaş, deri veya bunlar benzer malzemelerin üzerine bastırılıp çıkartılmasına ve baskılı materyallerin çoğaltılmasına yarayan bir sistem olarak tanımlanabilir.

Matbaa Ne İşe Yarar?

Matbaa işlerinde ilk aşama tasarımdır, tasarımınız ne kadar başarılı olursa matbaa işlerinizin o kadar kaliteli olur.. Tasarım konusunda Nesil Ajans ekibinin profesyonel kadrosu olası üretim sürecinde oluşabilecek problemleri ortadan kaldırmaktadır. Matbaa farklı teknolojilerin bir araya gelmesi ile oluşan bir sistemler bütünüdür.

afiş, broşür, takvim, davetiye, kartvizit, dosya, etiket, antetli kağıt ,diplomat zarf, torba zarf, bloknot, tahsilat makbuzu, katalog , dergi, kitap gibi ürünlerin hazırlanması ve baskısının yanı sıra Maliye Bakanlığı anlaşmalı resmi evrak olarak fatura, yolcu taşıma bileti, yolcu listesi, perakende satış fişi, adisyon tipi perakende satış fişi, adisyon, günlük liste, servk irsaliyesi, irsaliyeli fatura, gider pusulası, serbest meslek makbuzu,taşıma irsaliyesi, müstahsil makbuzu, tediye makbuzu tasarımları ve baskıları ile her alanda kullanabileceğiniz materyalleri elde edebilirsiniz.

Matbaa aşamaları üç kısımdan oluşur. Baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası, bu süreçler profesyonel ekibimiz tarafından etkin bir şekilde yönetilmektedir. Nesil Ajans olarak baskı teknikleri konusunda en iyi hizmeti veriyoruz.

Baskı Fiyatları Nedir?

Nesil Ajans kendisini her zaman yenileyerek, sunmuş olduğu dijital baskı hizmetinde en kaliteli şekilde sonuca ulaşmak için gerekli tüm imkanlarını kullanıyor. Yapmakta olduğumuz her işte sizlere özel fiyatlar sunulmaktadır.

 

BURAYA TIKLAYARAK SİZE ÖZEL FİYATLARIMIZI ÖĞRENEBİLİRSİNİZ!

 

kutu harf, nesil kutu harf, nesil ajans, nesil ajans mersin,kutu harf mersin, tabela, mersin tabela, mersin kutu harf, mersin dijital baskı, mersin ofset baskı, afiş, broşür, takvim, davetiye, kartvizit, dosya, etiket, antetli kağıt ,diplomat zarf, torba zarf, bloknot, tahsilat makbuzu, katalog , dergi, kitap gibi ürünlerin hazırlanması ve baskısının yanı sıra Maliye Bakanlığı anlaşmalı resmi evrak olarak fatura, yolcu taşıma bileti, yolcu listesi, perakende satış fişi, adisyon tipi perakende satış fişi, adisyon, günlük liste, servk irsaliyesi, irsaliyeli fatura, gider pusulası, serbest meslek makbuzu,taşıma irsaliyesi, müstahsil makbuzu, tediye makbuzu tasarımları ve baskıları ile her alanda kullanabileceğiniz materyalleri elde edebilirsiniz.