Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

2007 yılında kurulan Nesil Dijital Baskı Merkezi, uzun yıllar açık hava reklamcılık sektöründe hizmet veren, kaliteyi ilke edinen, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmıştır.

Firmamız ilerleyen zamanlarda kendini geliştirerek UV Baskı ve Krom Kutu Harf üretiminde kalitesiyle anılan bir imalatçı haline gelerek 450 m²’lik alana sahip atölyesinde faaliyetine devam etmektedir.

Nesil Kutu Harf ve Dijital Baskı olarak hizmete devam eden firmamız, krom kutu harf, pleksi kutu harf, ledli krom harf, alüminyum kutu harf, alüminyum oyma tabela ve UV baskı hizmetlerini kendi bünyesinde kaliteden ödün vermeden yapmaktadır.

Kaliteyi amaç değil, prensip haline getiren firmamız, gelişen teknolojiyi takip ederek teknolojik AR-GE çalışmalarının öneminin bilincinde olarak, imalatta son teknolojiyi kullanmaktadır.

Nesil Kutu Harf ve Dijital Baskı olarak, sektörde bir çok firmaya tabela, kutu harf üretmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Bizi bu noktaya getiren, her işe aynı kaliteyi taşıma anlayışımızı yıllardır devam ettiriyoruz.

Türkiye’nin her tarafına hizmet veren firmamız, krom kutu harf ve dijital baskı sektöründe vazgeçilmez markalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Geçmişten gelen deneyimi günümüz teknolojisiyle birleştirerek sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

 

Sıkça Sorulan Sorular
UV Baskı İle Neler Yapabiliriz?
Dekota / Fotoblok Baskı, Alüminyum / Metal Levhaya Baskı, Cam Zemine Baskı, MDF / Ahşap Baskı, Lake Zemin Baskı, Kompozit Zemine Baskı, Mobilya Baskı, Seramik Baskı.
Kutu Harf Üretim Merkezi İle Neler Yapabiliriz?
Gümüş Krom - Gold Krom, Gümüş Fileli Krom - Gold Fileli Krom, Pleksi Kutu, Alüminyum Yan Bantlı, Ters Tava, Retro ve Işıklı veya Işıksız İsteğe Özel Üretim.
Bas-kes Sticker / Folyo İle Neler Yapabiliriz?
Zeminsiz Vitrin, Araç ve Duvar Etiketleri, Özel Tasarım Firma ve Ürün Logoları, Özel Kesim Kumlama, Folyo, Şeffaf Etiket, 137 cm'e Kadar Özel Kesim.
Cnc Kesim İle Neler Yapabiliriz?
Pleksi, Kompozit, Dekota, Aynalı Dekota, Alüminyum, Ahşap, İstenilen Şekil ve Ebatlarda Özel Kesim.
Solvent Baskı İle Neler Yapabiliriz?
Vinil, Branda, Işıklı Vinil, Folyo, Araç Folyosu, Mesh, One Wasion, Kanvas, Kumlama, Store Perde, Bilboard, Megaboard, Raket / Afiş, Megalight, Araç Giydirme.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: